Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Bardzo dobrze powiedział. Sama prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grzesiu uśmiechnij się bo Twoje wyszło na wierzch. Zobacz tylko niedobitki nasich jeszcze szczekają ale w mniejszości. Twoje działania nie były na marne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polityka rządu sanacyjnego doprowadziła do napaści wojsk hitlerowskich na Polskę w wyniku czego zniszczeniu uległ majątek i żydowski i polski i niemiecki ( tak ,tak!!!) i amerykański ( pewnie będzie zdziwienie !!!). Dlatego Żydzi mają pełne prawo dochodzić swoich roszczeń od państwa, które jest spadkobiercą ponoć tego państwa przedwojennego ?????????? Tej oczywistej prawdy nikt nie zmieni choćby się zes..ł !!! A teraz proponuję opluwać mój wpis i mnie !!! To przecież takie polskie i takie ze wszech miar katolickie !!!Ja czuję się Polakiem -tak dla zasady !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polityka rządu sanacyjnego doprowadziła do napaści wojsk hitlerowskich na Polskę w wyniku czego zniszczeniu uległ majątek i żydowski i polski i niemiecki ( tak ,tak!!!) i amerykański ( pewnie będzie zdziwienie !!!). Dlatego Żydzi mają pełne prawo dochodzić swoich roszczeń od państwa, które jest spadkobiercą ponoć tego państwa przedwojennego ?????????? Tej oczywistej prawdy nikt nie zmieni choćby się zes..ł !!! A teraz proponuję opluwać mój wpis i mnie !!! To przecież takie polskie i takie ze wszech miar katolickie !!!Ja czuję się Polakiem -tak dla zasady !!!
A pakt z 23 września 1939 r.  o czym Ci powiedział. Szkopy z kacapami podbili całą Europę. Zaczęli od Polski bo Polska miała największy potencjał przemysłowo-rolniczy. A Noirwedzy, Holendzrzy, Belgowie , Francuzi, Czesi, Jugosłowianie, Grecy , Duńczycy  też prowadzili taką polityę jak Polska? A co dało Wlochom, Węgrom, Rumunom czy Austriakom lizanie tyłka Hitlerowi. Żydzi po wojnie jak dostali w Polsce władzę od Stalina to łupili Polaków na 102. Żyd z Hameryki niejaki Oskar Lange przyjechał po wojnie do Polski i nacjonalizował. Czyli zabrał i przemysł , ziemię, zamki, pałace, dworki właścicielom i było ok. W 1961 r Pan Gomułka za namową doradców żydowskich co byli w Polsce darował Szkopom odszkodowania wojenne należne Polsce a Szkopy za TO UZBROILI I WYSZKOLILI ARMIĘ IZRAELA. Z TYCH ZRABOWANYCH POLSKICH DÓBR JAK ZŁOTO, DZIEŁA SZTUKI WRÓCIŁO COŚPO WOJNIE  DO PRL? a STOLZMAN CZYLI OLO DOSTAŁ W KNESECIE ODZNACZENIE ŻYDOWSKIE ZA ZWROT MAJĄTKU GMINOM ŻYDOWSKIM. A CZY KTOŚ ZWROCIŁ PRZEMYSŁ I DOBRA WEDLOM, POLAKOM ? OSTATNI PRZYKŁAD CUKROWNIA LUBLIN PRZED WOJNĄ WŁASNOŚĆ zIEMIAŃSTWA. OSTATNIO CUKIER POLSKI SP. SPRZEDAŁ LUBLINOWI ZIEMIĘ PO CUKROWNI, WYWIÓZŁ LINIE PRODUKCYJNE ZOSTAWIŁ BARAKI PONIEMIECKIE I LUDZIE TAM MIESZKAJĄ.nA TAKIE GWnO SZKODA STRZĘPIŚ SOBIE JĘZYK. ALE WIDAĆ, ŻE W III RP JEST WIELU STYPENDYSTÓW BUNDESWEHRY I MOSADU. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobre
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
więcej na ***grzegorzwysok.blogspot.com/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...